•                   Nasze przedszkole czynne jest w godzinach od 6:00 do 17:00

Mimo, iż budynek, w którym działamy jest „wiekowy” staramy się, aby był ciągle modernizowany i upiększany. Bawimy się i uczymy w ośmiu oddziałach z przestronnymi i jasnymi salami, dzięki czemu każda grupa wiekowa ma do dyspozycji odpowiednio dostosowane i dobrze wyposażone miejsce do zajęć i zabaw. W każdej sali zorganizowane są kąciki zabaw z atrakcyjnymi zabawkami, kąciki tematyczne, edukacyjne (np. związane z aktualnym tematem zajęć lub stałe kąciki zainteresowań), a wyposażenie, czyli stoliki, krzesełka, szafki indywidualne dostosowane są wysokością do wzrostu dzieci. Przy każdej sali znajdują się łazienki odpowiednio przystosowane do potrzeb małych dzieci.

Posiadamy dużą salę do zajęć gimnastycznych oraz salę rekreacyjną z bogatym jej wyposażeniem.

Przy sali gimnastycznej znajduje się zaplecze wyposażone w odpowiedni sprzęt sportowy. Przedszkole posiada bardzo atrakcyjny i bezpieczny plac zabaw, z którego korzystają wszystkie grupy wiekowe.

Przedszkole posiada pokój do pracy terapeutycznej – wyposażony w lustro do zajęć logopedycznych, salę do gimnastyki korekcyjnej, salę językową, pokój „telewizyjny” wyposażony w sprzęt audiowizualny.

W ciągu dnia oprócz szerokiej gamy różnorodnych sytuacji edukacyjnych organizowanych przez nasze nauczycielki, proponujemy dzieciom jeszcze inne formy w postaci zajęć dodatkowych prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów, a są to języki obce, zajęcia na basenie dla dzieci pięcio- i sześcioletnich, rytmika i tańce , gimnastyka korekcyjna, logopedia.

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt na terenie naszego przedszkola i ogrodu był bezpieczny i atrakcyjny, dlatego grono pedagogiczne ściśle współpracuje z Radą Rodziców, z którą wspólnie organizujemy imprezy okolicznościowe, uroczystości, wycieczki, teatrzyki itp.