• ROK SZKOLNY 2012/2013

Wyróżnienie       w MIĘDZYNARODOWYM XVI KONKURSIE GRAFIKI     KOMPUTEROWEJ.

I, II i III miejsce   w  IX OGÓLNOPOLSKIM KONKURSiE PLASTYCZNYM

„Wiosna  w lesie”.

II miejsce          w KONKURSIE RECYTATORSKIM - „Piękna nasza Polska cała”.

I i II miejsce      w KONKURSIE PLASTYCZNYM - „Znak drogowy”.

I miejsce           w VII EDYCJI KONKURSU EKOLOGICZNEGO „Zbieramy   zużyte   baterie”.

I miejsce           w OLIMPIADZIE SPORTOWEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW.

I i III miejsce     w KONKURSIE PLASTYCZNYM „Pokochajmy drzewa”.

I i II miejsce      w VIII MIĘDZYGMINNYM KONKURSIE PIOSENKI    LUDOWEJ  DLA PRZEDSZKOLAKÓW.

I miejsce              w KONKURSIE PLASTYCZNYM „Jedz zdrowo, żyj kolorowo”.

I miejsce           w   IV EDYCJI KONKURSU „Turniej piłki nożnej”.

II miejsce          w KONKURSIE PLASTYCZNYM „Portret M. Konopnickiej”.

II miejsce          w KONKURSIE PLASTYCZNYM  „Zwierzęta zimą”.

III miejsce         w KONKURS PLASTYCZNY” Laurka dla mamy”.

ROK SZKOLNY 2013/2014

Uzyskanie w tym roku szkolnym certyfikatu 2 stopnia Śląskiej Szkoły Promującej Zdrowie jako uwieńczenie naszych długoletnich działań związanych z promocją zdrowia,

I miejsce        w KONKURSIE RECYTATORSKIM - „Piękna nasza Polska cała”.

II miejsce      w KONKURSIE PLASTYCZNYM - "Jesienny liść"

wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Przedszkolak w obiektywie".

II miejsce      w IX OLIMPIADZIE SPORTOWEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Wyróżnienie   w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM- "Jem smacznie i kolorowo,dlatego rosnę zdrowo".

I miejsce w KONKURSIE JĘZYKA ANGILELSKIEGO "Happy English".

Wyróżnienie  w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM- " Piękna nasza Polska cała".

I miejsce          KONKURSIE PLASTYCZNYM - "Pola Nadziei".

II miejsce          w IX MIĘDZYGMINNYM FESTIWALU PIOSENKI LUDOWEJ DLA  PRZEDSZKOLAKÓW.

III miejsce w KONKURSIE RECYTATORSKIM "Wiosna w utworach Marii Konopnickiej".

I miejsce   w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "Przedszkolak zuch  lubi ruch".

I miejsce KONKURSIE PLASTYCZNYM pod HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA  - "Żyj w zgodzie z naturą".

III miejsce  VIII REGIONALNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „KIDS SPEAK ENGLISH”.

I i II miejsce w MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM  KONKURSIE PLASTYCZNYM "Żyję zdrowo i bezpiecznie"

III miejsce w V TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z MYSZKOWA