• 22 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

• 21.04.2023R. W PIĄTEK- przedszkolaki z naszego przedszkola spotkały się na sali gimnastycznej aby obejrzeć przedstawienie "W lesie" przygotowane przez dzieci z grupy "Słoneczek" i "Krasnoludków" w ramach realizacji Projektu "Czyste Powietrze". Dzieci miały możliwość usystematyzowania swoich wiadomości z zakresu ekologii, dbania o ziemię i czyste powietrze. Na zakończenie spotkania, dziewczynki z grupy "Muchomorki" zatańczyły "Taniec Ziemi".

• KONKURS PLASTYCZNY „Pisanki, kraszanki, piękne, kolorowe”

• Z przyjemnością informujemy, że gminny konkurs plastyczny „Pisanki, kraszanki, piękne, kolorowe” został rozstrzygnięty.

Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac była piękna i niepowtarzalna. Po naradzie jury wybrało po 3 prace w dwóch kategoriach wiekowych oraz nagrodziło również uczestników w dodatkowej kategorii - praca przestrzenna.

W kategorii 3-4-latki zwyciężyli:

I miejsce  - Natalia Rej, lat 4,  Przedszkole nr 6

II miejsce – Bruno Makieła, lat 3, Przedszkole 2

III miejsce – Aleksandra Smaga, lat 4, Przedszkole nr 5

W kategorii 5-6-latki zwyciężyli:

I miejsce – Łucja Grabowska, lat 6, Przedszkole nr 4

II miejsce – Marcelina Kot, lat 6, Przedszkole nr 6

III miejsce – Szymon Kowalik, lat 6, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 7

W kategorii praca przestrzenna zwyciężyli:

I miejsce – Alicja Sojka, lat 5, Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce –  Lena Kobylarz, lat 7, Przedszkole nr 4

III miejsce – Marcelina Stuła, lat 5, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 5