• ,,DZIEŃ DZIEWCZYNKI"

• Dziewczynki w dniu Waszego Święta!

Dla Was wszystkie cuda świata.

Dla Was ciepło słonecznego lata.

Dla Was gwiazdki, co błyszczą na niebie.

Dla Was nutki w ptaszków śpiewie.

Dla Was kwiatki kolorowe.

I marzenia deserowe.

Nie tylko życzenia dla Was mamy,

lecz tysiąc całusów,

bo Was kochamy!

W naszym przedszkolu szczególny Dzień Dziewczynek uczciliśmy w środę 11 październka. Wszystkie grupy przedszkolne spotkały się na sali gimnastycznej. Każda dziewczynka zaprezentowała się wszystkim w pięknej sukience i koronie. Nie zabrakło niespodzianek, upominków oraz wspaniałej zabawy. Dzień dziewczynek dostarczył dzieciom dużo wrażeń, śmiechu i radości, a każda dziewczynka na pewno poczuła się wyjątkowo!

• Z WIZYTĄ NA POCZCIE

• W dniu 10.10.2023r. dzieci z grupy ,,Motylków" i ,,Żabek" wybrały się z wizytą do Urzędu Pocztowego.     Z zaciekawieniem oglądały pomieszczenia poczty oraz mogły zaobserwować pracę urzędnika pocztowego. Dowiedziały się, że na poczcie można nie tylko wysłać list czy paczkę, ale także zapłacić rachunki, pobrać pieniądze czy kupić ciekawą książeczkę. Przedszkolaki poznały jaka jest droga listu od nadawcy do adresata. Dzieci miały możliwość wysłania wcześniej przygotowanych pocztówek z pozdrowieniami z Myszkowa do swoich Najbliższych. Dzięki uprzejmości Pani pracującej na poczcie sami mogły przybić stempel pocztowy. Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Czyż z Urzędu Pocztowego za wspaniałą gościnność i niezapomniane wrażenia. Na koniec przedszkolaki otrzymały upominki – kolorowe dyplomy, za które pięknie dziękujemy.