• DYŻUR WAKACYJNY

• Dyzur_przedszkoli-_2021-1.docx

Szanowni Rodzice,

W związku z ustalonymi przerwani w pracy poszczególnych przedszkoli w okresie wakacyjnym informujemy, że rodzice dzieci, którzy nie są w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom w miesiącu przerwy w pracy przedszkola macierzystego, mogą zgłosić swoje dziecko na czas tej  przerwy do:

• Przedszkola Nr 2 ul. Pułaskiego 7a - w miesiącu lipcu
            • Przedszkola Nr 1 ul. Sucharskiego 32 - w miesiącu sierpniu

Zgłoszenia dziecka do w/w przedszkoli należy dokonać do 11 czerwca br. (piątek)

Wyznaczenie terminu na dokonanie zgłoszenia jest niezbędne dla dyrektora przedszkola ze względów organizacyjnych.

Zgłoszenia należy dokonać bezpośrednio w wyznaczonym przedszkolu.

Karty zgłoszenia można pobrać w przedszkolu macierzystym.

• DZIEŃ MAMY

• ​​​​​​​

W małym bukiecie

majowe kwiatki

zakwitły wczoraj na Święto Matki.

Majowe kwiatki

wstążką związane.

Niech sto lat żyją

mamy kochane!

Przyjmijcie Kochane Mamusie te oto z serca płynące życzenia od swoich dzieci:
            Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele,
            niech Wam się spełni każde skryte marzenie!

• ROZTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA MYSZKOWA "JASKÓŁKA"

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA MYSZKOWA.

W KATEGORII 3- 4 LATKI:

I MIEJSCE - Helena  Witoszek - Przedszkole im. M. Konopnickiej w Zbytkowie

II Miejsce - Piotr Pędzik - Przedszkole im. M. Konopnickiej w Jaroszowcu

III Miejsce - Helena Dzieniszewska - Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej  w Brodnicy

W KATEGORII 5 LATKI:

I MIEJSCE - Lena  Bieszczad - Publiczne Przedszkole nr 1 im. M. Konopnickiej w Ropczycach

II Miejsce - Olga Jaskólska - Przedszkole nr 2 w Myszkowie

III Miejsce - Maja Grun -  Przedszkole nr 1 "Bajka" w Myszkowie

W KATEGORII 6 LATKI:

I MIEJSCE - Joanna Słupska-  Przedszkole nr 1  w Głubczycach

II Miejsce - Julia Adamczyk - Przedszkole nr 4 w Myszkowie

III Miejsce - Zuzanna Barszcz -  Przedszkole Publiczne nr 1 im. M. Konopnickiej  w Ropczycach

• Zbieramy elektroodpady

• 22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi

Zachęcamy do wsparcia naszej planety zbiórką elektroodpadów, która przyczyni się do oczyszczenia naszych domów, piwnic, strychów, a materiał uzyskany z recyklingu elektroodpadów zostanie powtórnie wykorzystany.

Zbiórka planowana jest od 22 kwietnia do 14 maja 2021 r.

Akcja polega na zebraniu elektroodpadów w gospodarstwach domowych naszych maluchów, a także u rodziny, znajomych.

Jakie elektroodpady zbieramy:

- baterie

- duże AGD, pralki, lodówki , piekarniki , zmywarki

- telewizory i monitory

- drobny sprzęt AGD, RTV

- sprzęt komputerowy, tablety, telefony

Bądź EKO przynieś elektro graty!!!

Tego typu działania uczą większej wrażliwości ekologicznej, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej na rzecz naszej planety! Nie będą one możliwe bez zaangażowania ze strony wychowawców, rodziców i dzieci.

Zachęcamy do udziału i z góry dziękujemy za udział w akcji.

W razie pytań proszę o kontakt.

Norbert Jęczalik

Specjalista ds. Handlowych

E-mail: norbert.jeczalik@stalagroup.pl Tel:+48 884 810 713www.stalagroup.pl

STALA GROUP Sp z.o.o // Częstochowa 42-202, ul. Dolna 6Nr zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego: 019778Nr licencji dotyczącej międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego : TU-054707

NIP:5732865972  REGON: 364772456  Nr BDO 000004957

Fallow us on FacebookOtrzymana przez Panią/Pana wiadomość oraz załączone do niej pliki stanowią tajemnicę spółki i są przeznaczone tylko dla wymienionych adresatów. Jeżeli nie są Państwo zamierzonym odbiorcą, proszę poinformować o tym fakcie nadawcę oraz usunąć wiadomość wraz z załącznikami ze swojego systemu. Nie powinni Państwo także ujawniać otrzymanych informacji nikomu ani sporządzać/zachowywać/dystrybuować żadnej kopii otrzymanych informacji.Nie drukuj niepotrzebnie. Miej na uwadze środowisko..

• PROJEKT EDUKACYJNY Necio.pl

• BEZPIECZNI W INTERNECIE

W dniach 22-26.02.2021r.  dzieci z grupy Motylków uczestniczyły w realizacji projektu Necio.pl. W toku przeprowadzonych zajęć edukacyjnych zostały omówione treści na temat bezpieczeństwa w Internecie. Poprzez zabawę oraz twórcze rozwiązywanie problemów przyswoiły wiedzę na temat możliwości jakie daje nam Internet. Poznały zagrożenia, które mogą napotkać  w sieci. Nauczyły się odpowiednio reagować na niebezpieczeństwo. Definiowały pojęcie „osoba zaufana” i określały takie osoby spośród domowników. Dowiedziały się także o konsekwencjach zbyt długiego korzystania z urządzeń ekranowych i Internetu. Owym zajęciom towarzyszyła piosenka „Necio- fajnie w Internecie”. Na podsumowanie tematu dzieciaki wykonały robota Necia, wykorzystując do tego dostępne materiały codziennego użytku. Poprzez codzienne zadania domowe w proces zdobywania wiedzy zostali włączeni również rodzice.

• II EDYCJA KAMPANII MOGĘ! ZATRZYMAĆ SMOG - PRZEDSZKOLAKU ZŁAP ODDECH

Nasze Przedszkole przyłączyło się do II edycji kampanii Mogę! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech, której celem jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa śląskiego, w szczególności dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów, w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie oraz zaktywizowanie nauczycieli przedszkolnych w zakresie tematyki antysmogowej dotyczącej zagrożeń wynikających z zanieczyszczenia powietrza, sposobów zapobiegania niskiej emisji i unikania ekspozycji na zanieczyszczenia. W ramach kampanii przedszkole pozyskało dwa oczyszczacze powietrza, które są już użytkowane.